הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

עיצוב זה חשוב

הרבה אנשים נוטים לזלזל במקצועות מסוימים. אם אתה עובד באדמיניסטרציה אז כנראה שאתה לא חכם או מוצלח מספיק, איזה שטויות. כל אדם בוחר לעצמו את מה שנראה לו, וכל מקצוע מכבד את בעליו. אני גאה במה שאני עושה, ויותר מכך, אני חושבת שזכיתי בג'וב מעניין ומאתגר שמוציא ממני יכולות בכמה וכמה תחומים.

מעבר לעבודות האדמיניסטרציה השגרתיות אני מקבלת גם כל מיני מטלות מעניינות כמו אירוח אורחים מחו"ל, תכנון האירועים החברתיים והרמות הכוסית, אני הכי קרובה לבוס והוא מקשיב קודם כל לדעתי לפני שמתייעץ עם אחרים, אפילו נותנים לי את כל משימות העיצוב של המשרדים והרכישה של המוצרים, בעיקר בגלל שיודעים שאני מתעניינת בעיצוב כבר הרבה שנים ושיש לי טעם טוב ושאני יודעת לבצע רכישות חכמות.

אתמול למשל נתנו לי לחפש מחשבים חדשים וריהוט חדש למוקד שירות הלקוחות. עשיתי כמה בירורים ברשת, מצאתי מחשב שולחני במחיר ממש מצוין באתר של אייבורי http://www.ivory.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D_%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%9C.html כבר הספקתי לדבר עם המכירות שלהם, ונראה שהמחיר יהיה אפילו טוב יותר בגלל רכישה מרוכזת. יש להם שם דגמים ממש מהממים, אני בטוחה שזה ייראה טוב, יעבוד בצורה מהירה וחלקה, וייתן מוטיבציה מחודשת לעובדים. מגיע להם.

זו אומנות למצוא מוצר שהוא גם פונקציונאלי, גם יפה וגם במחיר סביר, אבל אני פיתחתי מיומנויות רכישה והתמקחות שאני מצליחה להשיג את הטוב ביותר תמיד. כל דבר שקשור לרכישה הבוס שלי ישר מפעיל אותי או מבקש שאעשה מחקר מקדים.

אני נהנית מזה וזה גם מעלה את ערכי בעיניו, אז זה ממש מצב של ווין-ווין לכולנו. גם בבית התפקיד שלי כולל את כל הרכישות, בני כבר יודע שאני הכי טובה בזה, וגם אוהב מאוד את חוש העיצוב שלי. הוא תמיד אומר שאם לא הייתי בתחום שלי אז בטח הייתי הולכת להיות מעצבת פנים או מעצבת אופנה. זה פשוט תפור עליי.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn