הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

לא עומד בנטל

ביום שישי אחר הצהריים קרה לי משהו נורא מפחיד – סידרתי כביסה בארון של הילדים ופתאום בום ענקי ושני מדפים קרסו למטה, וכמעט פגעו בי! הבגדים התפזרו על הרצפה בבלגאן גדול ואני עמדתי שם בשוק ולא ידעתי מה לעשות.

ידעתי שהארון הזה כבר די ישן, וכבר הרבה זמן מדאיגים אותי הרעשים שהוא עושה באופן קבוע (גם כשאף אחד לא נוגע בו, הוא פתאום עושה כזה רעש שזה נשמע כאילו הוא נאנח מעייפות), אבל לא חשבתי שהוא יתמוטט עליי! איזה מזל שזה לא קרה כשהילדים היו שם! אני לא יכולה בכלל לחשוב מה היה קורה…

אז צריך לקנות ארון חדש, כמובן. זאת לא הוצאה שהיינו מוכנים אליה, אבל אין ברירה. בני כבר בדק בשבת כל מיני אתרים ומצא ארונות זולים כאלה, אבל אני רוצה הפעם להשקיע קצת יותר ולקנות ארון ילדים איכותי שלא יפחיד אותי כל הזמן. אני רוצה שהוא יהיה מעץ מלא, כי זה יותר חזק, ונראה לי שאולי אני אקנה אחד מאלה שפה https://www.housein.co.il/catalog.asp?cat=5 . הם גם יפים וגם נראים לי חזקים, וזה מה שאני צריכה, במיוחד עם העצבים הרגישים שלי אחרי החוויה המפחידה הזאת.

לקנות בזול זה טוב, להישאר עם רהיט ישן שעדיין מתפקד זה בסדר גמור, אבל הבטיחות של הילדים שלנו זה מעל הכול. אז לבית שלי אני אכניס עכשיו רק רהיטים בלי סכנת התמוטטות! ובעצם, גם הארון בחדר שלי קצת עושה רעשים… אולי אני אחליף?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn