הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

עונת הבזבוזים

יש לי רעיון מצוין למכור לבנקים – חיסכון חופש גדול. זה מין חיסכון כזה שמפרישים אליו כסף כל השנה וביולי הוא נפתח כדי לממן את הבזבוזים של החופש הגדול. אפשר לקרוא לזה "פיקדון חופש גדול" או משהו יצירתי יותר, ונראה לי שכמעט כל הורה יצטרך אותו כדי לשרוד את החודשיים הארוכים האלה.

אני חושבת על סתם בילוי של אחה"צ – סרט בקולנוע. כשכל כרטיס עולה יותר מ-40 ש"ח ולזה צריך להוסיף גם פופקורן ושתייה, וגם תשלום על חניה כמובן, זה הופך להיות הוצאה ממש גדולה בשביל שעתיים של בילוי. יש כמובן גם בילויים חינמיים, כמו כל מיני הפעלות והצגות חינם של מועצות אזוריות, עיריות, קניונים וכו' – אבל זה לא מספיק. וגם לים החינמי שלנו אי אפשר ללכת בכל יום, בטח כשלא גרים ממש קרוב. בקיצור, החופש הגדול הזה עולה לנו ביוקר.

ובנוסף לכל זה, בני לוחץ עליי לסגור חופשה לאוגוסט. הוא רוצה נורא שנרד לסיני, אבל אני בחיים לא אקח לשם את הילדים, בגלל איומי הטרור. אני מוכנה להתפשר על אילת, ולמרות שהפער במחיר הוא ממש גדול, נראה לי שבני יסכים. אני בכלל מתכננת לקנות לעצמי טלפון חדש כשנרד לשם, בגלל שבלי המע"מ זה ממש משתלם (הנה כתבה על זה https://www.0404.co.il/?p=160366 ), ככה שיש לי גם מניע נסתר לרצון שלי לבקר באילת.

אז בנוסף להכול, חופשה בכלל הולכת לשרוף לנו את הכיס, אבל האמת היא שאין ברירה. חייבים להעסיק את הילדים וגם כדאי לנצל את החופש הגדול לבילוי משפחתי משותף שישאיר לנו זכרונות מתוקים לכל השנה. אוף, חבל שלא שמתי בצד קצת כסף בשביל לממן את כל התענוג הזה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn