הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

החדר האינטימי שלי

לאחרונה ארגנו את הבית מחדש כדי שלכל אחד מהילדים תהיה את הפינה הפרטית שלו. כבר עברנו כמה גלגולים בבית הזה, כשפעם הילדים הגדולים היו ישנים ביחד בחדר ואח"כ נפרדו לחדרים שונים ועכשיו גם ארגנו חדר קטן לתינוקת ככה שהיא לא צריכה להיות עם אחותה הגדולה בחדר.

מה שאני למדתי מכל התהליך הזה זה שילדים, כמה שהם קטנים, זקוקים להרבה מקום. יש להם כל כך הרבה חפצים שתופסים כל פינה בחדר וצריך להיות מאוד חכמים כדי למצוא פתרונות אחסון מתאימים שיאפשרו לזוז בחדר. צריך מדפים לספרים וקופסאות למשחקים ומגירות לטושים והצבעים וארון לבגדים… ולהכניס את כל זה בחדר אחד זה לא פשוט.

בסופו של דבר הצלחנו לארגן הכול כמו שצריך. החדרים נראים נעימים ודי מסודרים, שזה מה שאני רציתי, והילדים קיבלו לפחות חלק ממה שהם רצו – הגדולה נורא רצתה מיטה וחצי ואחרי שבדקנו כמה מיטות נוער קראנו פה https://www.makorrishon.co.il/expert/32651/ שיש מיטות וחצי כאלה עם אחסון מתחת וזה מה שסגר את ההתלבטות. ולבן שלי שהתחנן לטלוויזיה בחדר נתנו טלוויזיה ישנה שקיבלנו מחברים והוא מאושר. מזל שלתינוקת עדיין אין דרישות ובקשות.

בשביל הילדים שלנו, במיוחד ככל שהם מתבגרים, החדר הוא מקום חשוב ומשמעותי יותר, כי הם מחפשים פרטיות ומרחב שבו רק הם קובעים מה יהיה, וזה נורמלי וטוב. אני רק מקווה שזה שסידרנו להם חדרים שהם אוהבים לא יגרום לכך שלא נראה אותם יותר….

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn