הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

שוד ושבר

טוב, שוד לא היה, אבל שבר – אוהו, איזה שבר.

הסיפור הזה מתחיל בבוקר יום שבת נעים ושקט. לא היו לנו תוכניות לאותו יום, אז נשארנו בבית, אכלנו ארוחת בוקר גדולה וארוכה וכל אחד מצא לעצמו פינה. אני ישבתי במרפסת ונהניתי מהשמש עם עיתון ביד. בעלי עשה סדר בניירת שלו. הילדה שיחקה במשחקים שלה על הרצפה בסלון. והילד? כאן מתחיל הבלגאן.

הבן שלי הוא שובב גדול. יש לו כל מיני רעיונות והוא לא מהסס ליישם אותם, גם כשהם עלולים להיגמר באסון. כשהוא היה בן שנתיים וחצי למשל הוא גזר לכלב של אחותי את השיער. תפסנו אותו יושב על הרצפה ומספר את הכלב בסבלנות רבה, כשהכלב מצדו מנמנם בנחת בלי לדאוג לפריזורה שלו. הוא הסביר שהוא ספר כלבים ולנו לא הייתה ברירה אלא לסלוח לו.

אז בשבת הוא החליט לבנות מבצר בחדר הטלוויזיה שלנו. הוא פרס שמיכות וקשר שרוכים שהוא הוציא מנעליים ותלה וחיבר ועבד עד שהיה לו מבצר לתפארת. הבעיה היא שאת המבצר הוא קשר דווקא לידית של ארון שהייתה צמודה למחשב ותנועה אחת לא זהירה הובילה להתנפצות מרשימה של המסך על הרצפה. אמנם כעסנו עליו, אבל מה יכולנו לעשות? הוא באמת לא התכוון לעשות את זה. אז כבר מצאנו מסך מחשב חדש כאן https://www.ivory.co.il/monitors.html וביום ראשון הכול יבוא כבר על מקומו בשלום, רק מה עושים עם השובב הזה?

ככה שבת רגועה הפכה בשנייה למהומה גדולה. הבת שלי כעסה כי היא הייתה צריכה להדפיס איזו עבודה לכיתה ועכשיו היא לא יכלה, בעלי הפסיק את עבודות הסידור שלו כדי לאסוף את כל השברים ואני ניסיתי למצוא לילד משהו פחות מסוכן לשחק בו. עוד שבת שגרתית בבית של משפחה ישראלית!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn