הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

הפרטים הקטנים

חיי היומיום שלי מאוד לחוצים, כמו של כולם. ואין מה לעשות, יש דברים שנשכחים, שמוזנחים, שמוותרים עליהם כדי להספיק את מה שדחוף ממש. וככה יוצא שפעם בכמה שבועות, כשיש לי כמה דקות שקטות בבית, אני פתאום רואה את כל הדברים אני לא מטפלת בהם, ואלה בעיקר דברים קטנים.

2017-02-23_115153_R_

אני מסתכלת על הסלון ושמה לב לקורי העכביש שבפינה של התקרה, אני מסתכלת למטה ורואה את המשחקים של הילדים שמתחבאים עמוק מתחת לספה ולאף אחד אין כח להרים, אחר כך אני מסתכלת על כוננית הספרים ורואה את הבלגאן, וסביב הטלוויזיה חוגג הבלגאן של הכבלים.

אני רושמת לעצמי לסדר את כל הדברים האלה ומנסה להתחיל מייד: את קורי העכביש לא בעיה להוריד עם מטאטא. את המשחקים אני אשאיר את שבעלי יבוא להזיז את הספה. את הספרים אני אסדר ביום אחר, אני מקווה. בכבלים אני חייבת לעשות סדר וגם להחליף כמה מהם שכבר לא עובדים מלא זמן. אז מצאתי פה מגוון עשיר של כבלים https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=2642 ואני רק צריכה למצוא דרך להסתיר אותם מאחורי הכוננית, כי כמו שהם היום זה ממש מכוער.

ברור שזאת רק ההתחלה ויש לי עוד מיליון דברים קטנים כאלה לסדר, אבל הכיוון נכון… בסופו של דבר, אלה בדיוק הפרטים הקטנים האלה שהופכים את הבית ליפה ומושקע יותר ואת החיים לנעימים יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn