הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

פעם מבחוץ ופעם מבפנים

300נושא הפוסט שלנו היום הוא בחירות

לא! לא מתכוונת לבחירת הממשלה החדשה, את הבחירות לממשל כבר לא נוכל לשנות בעתיד הקרוב! ונראה שהמצב שם רק הולך והופך גרוע יותר…מקווה שמישהו יעזור כבר לממשלה לבנות מעצמו משהו אמיתי ולהציל את עצמו מעצמו.

הבחירות עליהם אני מדברת הם לביתנו, בו אנו חיים ביום יום, נכון. אנו לא תמיד מצליחים לבחור לעצמנו את הבית המושלם, מבחינת כמות החדרים, ישן יותר או חדש מאוד, המיקום הגאוגרפי הנוח ביותר ועוד.

אך את הריהוט בתוך הבית אנו חייבים לבחור בצורה שתתאים את אורך חיינו ואת התקציב שלנו. לא מרגיש טוב לחיות בבית שבכל בוקר קמים לתוך פשרה.
אז כמה המלצות שלי למה כן חייבים לאלה המבקשים להתחדש, ולאה שחושבים על זה:
מטבח  – במידה ואתם בשלנים, אל תתפשרו על גודל המטבח, השקיעו וחפשו לכם את הבית עם הגודל שיכיל אתכם ואת האהבה שלכם. אחרת האהבה תדעך 🙂
במידה ואתם לא אוהבים לבשל, רק ארגנו את המקום שיהיה קל למצוא ולהתמצא בו.
סלון – ספה בסלון היא ה – מקום הכי חשוב בבית, אם אתם כאלה שנוהגים לעשות הכל בסלון, בחרו לכם ספה פינתית דמוי עור, כך תוכלו להתרווח, לארח ולנקות בקלות. במידה ולא, התפנקו לכם בספה רכה מבד אריג, גם הוא קל לניקוי ונעים לישיבה עליו בכל מזג אוויר וטמפרטורה.
חדר רחצה – הכי חשוב בחדר המקלחת לדעתי, זה שיהיה מקום נוח להניח את הסבון והשמפו, שלא יתמלא מים ויסריח לאורך זמן. וכן, מתלים למגבות יבשות ובגדים ומקום אחר בו ניתן יהיה לייבש את המגבות.
חדר שירותים– מקום בו אנו מבלים לא מעט, ולפעמים לזמן ממושך מאוד. תדאגו שיהיה בו חלון לאוויר הפתוח, אביזר או מדף עליו ניתן יהיה להניח עיתון או ספר. וכמובן, שתמיד יהיה זמין לידכם עוד גליל נייר אחד או שתיים…
זהו!

זו רשימת החובה מבחינתי, כל היתר הוא לגמרי תוספות שלכם
שנה נוחה וטובה לכולם

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn