הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

תנו להם מקום

מכירות את האמהות שתולות ציורים של הילדים על המקרר? אני כבר ממזמן החלטתי לנצל את המקרר לתמונות המשפחתיות ולשנות את המראה שלו לנקי ומשמח. במקביל יצרתי בבית קיר, שכולו מוקדש לפעילות הזו של הילדים, הם יכולים כביכול לקשקש על הקיר, לתלות את הציורים שלהם, לעשות מה שבא להם. כל המשטח שיצרנו נועד עבורם, לשימוש היצירתי שלהם. 

באותה הזדמנות, הם יכולים לאכלס את הציורים שלהם באלבום ייחודי שהם קיבלו מתנה מאחותי, ולהחליף את הציורים אחת לכמה זמן. אני מעדיפה שהם יציירו בעמידה. כך הם יכולים להתרחק מהתמונה ולראות אותה בכללותה. שיהל מצייר, הוא נראה כמו פיקאסו קטן, מבחינתו זו הפינה הכי אהובה עליו בבית, והוא מזמין חברים לראות את הקיר הכי צבעוני בבית. אני חושבת שברגע שמקצים להם פינה משלהם, אין להם צורך לצייר על הקירות או על השולחנות, זה מקום שהוא רק שלהם.

2013-03-30_155542

לחברה טובה שלי היה רעיון דומה, היא יצרה להם חדר משחקים עם פינת משחקים ייחודית. מותר להם לשחק רק שם, לצייר, לתלות את הציורים על הקירות ואפילו לצייר עליהם. מבחינתה לצבוע את החדר אחת לכמה שנים. כל העניין של יצירת מרחב שנוח לילדים להיות בו הוא חשוב מאוד, וגם נותן להם תחושה של אינטימיות בריאה עם עולם היצירה, אני בעד.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn