הבלוג של שרעבי (אני)

עיצוב הבית, ניהול משק הבית והכי חשוב גידול הזאטוטים (בעלי גם כלול בחבילה הזו)

לאבזר את המטבח

ימי החורף מגיעים להם והרצון לשבת בבתי קפה רק גובר. כשיהל נולד לדוגמה, אהבתי לשבת עם כל האמהות על קפה הפוך, היינו שמות את כל העגלות בשורה, ומקשקשות לנו. הרגשתי שאלמלא המפגשים האלו, יכול מאוד להיות שהייתי חווה דיכאון, הנוכחות שלהם מאוד תמכה בי ועזרה לי להתמודד עם האמהות בצורה אחרת. עם הזמן, לכל אחת מאיתנו לא נשאר זמן פנוי למפגשים, וכשהילדים גדלו, ההעדפה הפכה להיות מפגשים בגני שעשועים או בבתים.

2017-07-10_111612F

לפעמים שמחזירים לי את יהל הביתה, לא נעים לי… כבר הרבה זמן שאני חושבת לבדוק מכונות קפה, ולארגן לנו אחת כזו כדי להציע להם אלטרנטיבות אחרות כמו הפוך למשל. אני יודעת שאם אני ארכוש אחת כזו יהיה לי הרבה יותר נוח להזמין חברות הביתה, ובעלי יהנה מהארומה הנפלאה שיש לקפה בבוקר.

יש מבחר לא קטן בשוק, שמעתי על כמה סוגים – ההמלצה שקיבלתי היא פשוט לשבת ולקרוא, ולא להזמין מיד. למשל חברה שלי קנתה אחת כזו שלא התאימה לשיש שלה במטבח, ואחרת סיפרה לי שהיא קנתה אחת שלא סיפקה לה את התמורה. אז כדי למנוע מצב כזה, ישבתי לקרוא קצת פה http://bit.ly/1NefNmQ אני בטוחה שעד יום א כבר אקבל החלטה, בסך הכל יש כאן מבחר לא רע של כל מיני חברות מובילות וגם כל מיני עיצובים מגניבים שיכולים להעניק למטבח שלי מראה יוקרתי ומאובזר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn